7S
20 yılı aşkın süredir Best®,pazarın endüstriyel, bakım ve onarım (mro) alanlarındaki zorlu ihtiyaclarını anlayarak en yüksek performanslı kimyasalları ve yağları geliştirerek Türkiye aerosol pazarında liderlik konumunu korumuştur. Best®,şimdi bunu kanıtlanmış, yüksek performanslı ürünlerinde devrim niteliği taşıyan yeni ambalaj ve 7s ilkelerine dayanan devrimci bir tanımlama sistemi ile entegre ederek yeni bir sanayi devrimi başlatmıştır.

Best® 7s system açıkca her uygulama için kullanılan ve ihtiyacınız olduğu alanalarda doğru ürün ile en yüksek performansı garanti eder. Tüm sisteminizde kullanıldığı takdirde tüm operasyonun verimliliği ve güvenliği artırdığı yapılan testlerle kanıtlanmıştır.

Best® 7s system benzersiz görsel yönetim araçları geliştirilmiş ve yeni etiketleme sistemli paketi ile Best® 7s system akılda kalıcılığı artırmıştır.
Endüstriyel / mro (bakım-onarım) alanlarında, güvenlık ve verimlilik ihtiyaçlarını 7s ruhu içinde geliştirilmiş ürün yelpazesı ile yüksek performansla karşılar.