Best® markası ile Ergin Kimya

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ergin Kimya San Tic. AŞ, yıllardan bu yana ürettiği inovatif ve yenilikçi çözümler sunan ürünleri ile tedarikçilerinden son tüketiciye kadar tüm müsterilerinin güvenini kazanmaktadır. 2009`da 60`a yakın ürün çeşidini 2013 ile birlikte 108`e çıkartmıştır. 2014 yılında 32 yeni ürün daha eklenecek.

 

Türkiye Aerosol-Spray Üretiminde İlkleri:

Best® Oto Silikon

Best® Kalıp Ayırıcı

Best® 400 ml Klasik Sprey Boya

Best® 250 ml Light Sprey Boya

Best® 6 in 1 Çok Faktör Performans Sprey

 

 

 

7s Pazardaki ilkleri ve liderlikleri:

 

Best®  SP-44 Boya Sökücü

Yarı fırın boyaları bile 5-10dk içerisinde söken tek sprey boya sökücüdür. Özel formülü sayesinde yüzeyden uçma süresi çok geç olmasından ötürü projelerde %100 başarı sağlar.

 

Best®  MP-61 Kalıp Koruyucu

Kalıp ürünlerinde 16 aya varan koruma süresi ile muhadil ürünlerden 2.5 kat daha fazla muhafaza eden SP... Pazarda kalıp ürünlerinin tercih edilen ve pazar lideri ünvanını taşımaktadır.

 

Best®  MP-62 Kalıp Temizleyici

Best® kalıp temizleyici ve inhibitör aynı zamanda kısa vadeli korozyona karşı koruma için ince bir mikroskobik inhibitör bırakır. Metal ve her türlü kalıbı aşındırmadan yüzeyi nem, yağ, kir, ayırıcı atıkları ve diğer kirlilikleri, kalıbı makinadan sökmeden ortadan kaldırır.

 

Best®  DC-1881 İnox Temizleyici

Türkiye`de üretilen ilk su bazlı inoz temizleyici ve bakım spreyidir. İnox yüzeylere zarar vermeden tüm kirleri,Yağları ve lekeleri ortadan kaldırır. Temizlik sonrası olusan silme izlerini ve parmak izlerini nötralize eder. Kremli koruyucu formülü sayesinde yüzeyde ince bir koruyucu katman oluşturur.

 

Best®  DC-100 Silikon Sökücü

Silikon montajlarında ve sonrasında ...mm ye kadar olan kalıntıları sorunsuzca düzelten dc... Pazarın ilk silikon muhteviyatlı ürünlerini söken ve temizleyen üründür.

 

Ürünlerimiz kanıtlanmış performansları ile hemen hemen her üretim ve bakım uygulamalarını kapsar. Bunlar;

 

Sprey boyalar

Yağlayıcılar

Kalıp ayırıcılar / yüzey ürünleri

Elektrik devre ve elektronik temizleyiciler

Vernik & enamel

Temizleyici & yağ çözücüler

Özel yüzey ürünleri

Kaynak ürünleri’ dir.

 

Best® ve Best® Technical, koruyucu, önleyici ve proaktif ürünleri ile pahalı arızaların meydana gelmelerini önlemeye yardımcı olur.