Best® 7s DC 1881 Inox Temizleyici (SU BAZLI)


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Türkiye`de üretilen ilk ve tek su bazlı inox temizliyici olma özelliğini taşıyan 7s DC 1881 Inox Temizleyici içerdiği özel formülü sayesinde uygulanan yüzeylerde 1-3 mikron özel bir koruyucu film tabakası oluşturarak hem eşyalarınızın ömrünü uzatır hem de ilk günkü orjinal görüntüsüne dönmesine imkan sağlar. Düzenli kullanımında koruyucu film tabakası el izlerini nötralize olmasına olanak tanır. 

Piyasada halihazırda yaygın olarak kullanılan solvent bazlı ürünlerin birçok Avrupa ülkesinde yasaklanmasında sonra  Ergin Kimya Ar-Ge`sinde özel olarak üretilen ve aerosol içerisine uygun şartlarda formüle edilen DC 1881, antibakteriyel özelliği ve mat cilalı formülü ile eşyanızın orjinalliğine zarar vermeden pürüzsüz ipeksi bir yüzey meydana getirir. 

Uygulanacak zemine doğrudan kullanabileceğiniz DC 1881, zemin üzerine dikey veya yatay çizgiler halinde püskürtünüz. Sonrasında emici veya pamuklu bir bez yardımıyla ovalayarak ilk aşamayı tamamlayabilirsiniz. Projenizin ihtiyacına göre aynı işlemi tekrarlayın. Önemli bir not olarak belirtmek isteriz ki su bazlı DC 1881 sağlığa zararlı solventler içermediğinden püskürtülen yüzeylerin ovalanması gerekmektedir. Su bazlı DC 1881 Inox Temizleyiciyi tezgah, dolap ve fırın gibi birçok eşyanızı korur, önler ve muhafaza eder.